Як правильно вибрати матрац для сну дорослим

Comments · 72 Views

Якість сну багато в чому залежить від обраного для ліжка матраца. Саме він дає змогу повністю розслабитися, забезпечує правильне положення тіла. Конструкція ?

Особливості вибору матраца

Спальне місце має відповідати всім уявленням комфорту майбутніх власників. Адже інакше домогтися повного розслаблення буде важко. При виборі матраца в каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/ слід враховувати деякі моменти:

  • звички. Одні люблять спати на спині, і їм підходять практично будь-які моделі. Інші - на животі або боці. Їм важче підібрати матрац, наприклад, на занадто жорсткому спати буде, швидше за все, некомфортно;
  • параметри тіла. Довжина матраца має бути на 15-20 см більшою за зріст користувача. Так людина може зручно розташується на ліжку, а ноги не будуть звисати. Провідні виробники виготовляють свою продукцію для людей різної ваги. Зазвичай граничний параметр вказується в характеристиках. Якщо не врахувати масу тіла, то модель може виявитися занадто жорсткою або занадто м'якою, що негативно позначиться на здоров'ї та якості сну;
  • стан здоров'я. Якщо є серйозні недуги і хронічні захворювання, то перед покупкою найкраще проконсультуватися з лікарем. Особливо це важливо, якщо є захворювання опорно-рухової системи.

Набагато складніше підбирати матрац для пари. Звісно, якщо вага приблизно однакова, то проблем може не бути. Але значна різниця має обов'язково враховуватися. Для таких випадків створюються спеціальні вироби.

матрац для сну

Основні види матраців

Вирішуючи, який матрац краще вибрати для сну на сайті magdek.com.ua, насамперед слід визначитися з його видом. Весь асортимент, що виготовляється, ділиться на безпружинні та пружинні. У кожного варіанта є свої плюси і мінуси.

пружинний матрац

Пружинні

В основі конструкції - металеві пружини. Такі моделі бувають двох типів:

  • з блоком залежних пружин. Цей варіант найбільш дешевий і простий у виконанні. Блок являє собою скріплені між собою спіралі. У процесі експлуатації вони створюють ефект гамака: під час натискання на одну пружину прогинаються й інші. Такий виріб може використовуватися як тимчасове спальне місце;
  • з блоком незалежних пружин. У цьому разі кожну пружину поміщено в окремий чохол із нетканого матеріалу і кріплять до основи. Тобто металеві елементи не з'єднуються між собою, під навантаженням реагують точково і не створюють ефекту гамака. Такі моделі забезпечують хорошу і рівномірну підтримку тіла.

Безпружинні

матрац без пружин

Конструкція таких матраців - це поєднання різних матеріалів, які розташовуються шарами і об'єднані загальним чохлом. Наповнювачі можуть бути натуральними або синтетичними. Їх підбирають так, щоб забезпечити задану жорсткість, відповідність санітарно-гігієнічним нормам. Популярні наповнювачі: кокосова койра, латекс, пінополіуретан. Для більш тонких прошарків може застосовуватися повсть, холлофайбер тощо. До переваг безпружинних матраців відносять:

  • безшумність. У конструкції немає металевих деталей, які є причиною скрипів та інших звуків;
  • порівняно невелика вага. Вони легші за пружинні аналоги;
  • універсальність. Наповнювачі можна підібрати під будь-який рівень жорсткості.
Comments